влевовправо
-50%Захисні сонцезахисні окуляри Лісій очей
- Готово до відправки
- Код: 3349
258 ₴
129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 149 ₴
+380 (95) 179-46-07
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окрім захисту від сонця, сонце захисні окуляри є також предметом іміджа - це стильний аксесуар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Градієнти | Ні |
| Матеріал оправи | Метал |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Фігурна |
| Колір лінз | Чорний |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Висота лінзи | 28 мм |
| Довжина завушника | 136 мм |
| Міст | 22 мм |
| Загальна ширина | 141 мм |
| Ширина лінзи | 63 мм |
- Ціна: 129 ₴


