
Рюкзак чорний комплект 5в1 для міста та школи, набір сумок You are my sunshine
- Готово до відправки
- Код: 3669/6/13
685 ₴
+380 (95) 179-46-07
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Суперкомплект 5в1, який містить пенал, косметичку, шопер і рюкзак відразу ж підготує до навчання будь-яку модну школярку, адже не доведеться бігати різними магазинами, щоб докупувати в останній момент ту чи іншу річ. Місткий рюкзак і шопер виготовлений на 100% із поліестеру. Усередині рюкзака є великий внутрішній відсік, який захищає речі всередині за допомогою металевої блискавки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркасний рюкзак | Немає |
| Призначення рюкзака | міський; для навчання; для спорту |
| Ортопедичні властивості | Немає |
- Ціна: 685 ₴

