Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячні окуляри призначені для захисту очей, захисту від появи мімічних зморшок і, звичайно, підтримувати загальний стиль вашого образу, також корисні сонячні окуляри в тому, що захищають зорові органи від сонячних променів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Квадратна |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Висота лінзи | 55 мм |
| Довжина завушника | 143 мм |
| Міст | 14 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Ширина лінзи | 67 мм |
- Ціна: 377 ₴


