Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри покликані зберегти здоров'я очей, уберегти від появи мімічних зморщок і, звісно, підтримати загальний стиль вашого образу, також користь якісних сонцезахисних окулярів у тому, що вони оберігають зорові органи від сонячних променів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Висота лінзи | 35 мм |
| Довжина завушника | 141 мм |
| Міст | 16 мм |
| Загальна ширина | 147 мм |
| Ширина лінзи | 51 мм |
- Ціна: 331 ₴


