
Сонце захисні окуляри, кольори шампаню, прямокутні, окуляри від сонця
- Готово до відправки
- Код: FS-1441
331 ₴
+380 (95) 179-46-07
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячні окуляри призначені для захисту очей, захисту від появи мімічних зморшок і, звичайно, підтримувати загальний стиль вашого образу, також корисні сонячні окуляри в тому, що захищають зорові органи від сонячних променів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Складна оправа | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Форма | Прямокутна |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 16 мм |
| Загальна ширина | 144 мм |
| Ширина лінзи | 65 мм |
- Ціна: 331 ₴

