влевовправо

Рюкзак рожевий ведмедик для міста та школи, жіночий / FS-1853,2
- Готово до відправки
- Код: FS-1853,2
1 234 ₴
+380 (95) 179-46-07
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак чудово підійде як для школи, так і для прогулянок і відвідування секцій. У рюкзака містке основне відділення. З боків 2 зручні кишені для пляшок або парасольки. Усередині основного відділення є відсік для папок формату А4 або ноутбука. Регульовані лямки мають зручну форму для комфорту під час носіння. Матеріал гойдастий, не вицвітає на сонці. Є альтернативою громіздким і важким ранцям для школярів. У комплекті не йде брелок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 29 см |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Підлога | Жіночий |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення рюкзака | міський; для навчання; для спорту |
- Ціна: 1 234 ₴



