влевовправо
-70%Дитячий рюкзак Єдиноріг фіолетовий для дівчинки / FS-2226
- Готово до відправки
- Код: FS-2226
629 ₴
188,70 ₴
+380 (95) 179-46-07
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі рюкзаки для дівчаток мають незвичайний дизайн, форму, забарвлення. Рюкзачок іграшка зверне на себе увагу оточуючих, а Ваш малюк буде найяскравішим і найпривабливішим у дитячому садку, школі або просто на прогулянці. Рюкзачок не залишить байдужим ні дітей, ні їхніх батьків. Безумовно, Ваша дитина буде дуже щаслива і дуже радий подарунку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Силікон |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 23 см |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Підлога | Жіночий |
- Ціна: 188,70 ₴







